XIXIAN 20PCS 3v SMD Светилка Мониста Со Оптички Објектив Fliter за 32-65 LED Тв Поправка Led Светлина Лента Делови Додатоци

XIXIAN 20PCS 3v SMD Светилка Мониста Со Оптички Објектив Fliter за 32-65 LED Тв Поправка Led Светлина Лента Делови Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

3в СМД Ламба Мониста Со Оптички Леќа Флитер За 32-65 ИНЧЕН ПРЕДВОДЕНА Телевизија Поправка. Кога користите LED светилки, растојанието помеѓу led лентите не станува проблем. Можете да ја поставите секоја позиција или должина по потреба. Долговечност, повеќе енергетски ефикасен, широк опсег, повеќе еколошки, лесен за инсталирање. LED задното осветлување има висока осветленост и може да собере 700 платна. Напон : 3 V. Со Количина 20 PCD/50 PCS/100pcs опционално, и 2 Метар Жица опционално. Светла Боја : Бела. 3в СМД Ламба Мониста Со Оптички Леќа Флитер За 32-65 ИНЧЕН ПРЕДВОДЕНА Телевизија Поправка. Кога користите LED светилки, растојанието помеѓу led лентите не станува проблем. Можете да ја поставите секоја позиција или должина по потреба. Долговечност, повеќе енергетски ефикасен, широк опсег, повеќе еколошки, лесен за инсталирање. LED задното осветлување има висока осветленост и може да собере 700 платна. Напон : 3 V. Со Количина 20 PCD/50 PCS/100pcs опционално, и 2 Метар Жица опционално. Светла Боја : Бела. Спецификација : Количина : 20 ПАРЧИЊА / 50 ПАРЧИЊА / 100 ПАРЧИЊА (опционално) 2м Жица : Вклучете / Без (опционално) Број На Модел : 3 V LED Мониста На ламбата Материјал : FR4 Боја : Бел Напон на Една Светилка : 3 V Се Користи За 32-65 инчи Led Листа За Пакување За Поправка НА ТВ : 20 * Мониста на Светилки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата