Xsryt жени се потсмеваат со врвови на врвови со долги ракави, ребрести плетени пуловер, врвови на врвови

Xsryt жени се потсмеваат со врвови на врвови со долги ракави, ребрести плетени пуловер, врвови на врвови

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Карактеристики : Вратот на желка, исмејувачки врвови на вратот, жени со долги ракави, врвови на пулвер, тенок вклопување, плетена ткаенина. Тенок опремени под -склучувања - Високо еластичната ткаенина ќе го направи горниот дел на вратот на желката, да одговара на сите видови на горниот дел од телото, строго удобно да се носи, да ги покаже вашите шармантни криви!. Разновидно - носете сами или како внатрешен натпревар! Врвот на вратот може да се спари со многу панталони или фармерки, исто така работи одлично под униформи, џемпери, блејзери, јакни или палта во пролет, есен и зима. Повод - канцеларија, салата, јога, одмор, плажа, излети, забава, клуб, датум, викенд, шопинг и така натаму. Меко.进口. Повлечете го затворањето. Нежно машина за миење или миење на рацете. Материјал : 95% рајон и 5% спандекс.Супер мека ткаенина, дишење, прицврстена и истегната. Карактеристики : Вратот на желка, исмејувачки врвови на вратот, жени со долги ракави, врвови на пулвер, тенок вклопување, плетена ткаенина. Лесен натпревар : Носете сами или како внатрешен натпревар! Кошулата со долги ракави може да се носи со многу панталони, фармерки. Исто така, работи одлично под униформи, џемпери, блејзери, јакни или палта. Најдобар подарок : The Trutleneck Tops одговара на повеќето жени, девојчиња и јуниори. Може да биде одличен подарок за вашето семејство или женски пријатели. Грижа за облека : Нежно миење на машината или миење на рацете. Меко.进口. Повлечете го затворањето. Нежно машина за миење или миење на рацете. Материјал : 95% рајон и 5% спандекс.Супер мека ткаенина, дишење, прицврстена и истегната. Карактеристики : Вратот на желка, исмејувачки врвови на вратот, жени со долги ракави, врвови на пулвер, тенок вклопување, плетена ткаенина. Лесен натпревар : Носете сами или како внатрешен натпревар! Кошулата со долги ракави може да се носи со многу панталони, фармерки. Исто така, работи одлично под униформи, џемпери, блејзери, јакни или палта. Најдобар подарок : The Trutleneck Tops одговара на повеќето жени, девојчиња и јуниори. Може да биде одличен подарок за вашето семејство или женски пријатели. Грижа за облека : Нежно миење на машината или миење на рацете. . Табела со големина (ве молиме, споредете ја табелата со големина внимателно пред нарачката). Совети kindубезни. За време на транспортот, може да има некои брчки, но може лесно да се отстрани преку ладно железо. Боите може да се појават малку поинакви преку веб -страницата поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките за монитор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата