Xunyee 20 Парчиња Тениски Врски За Коса Тениски Скринчи Кругови Еластични Додатоци За Коса За Тениски Коса Без Бразди Врски За Коса Подароци За Девојчиња Жени Тенисери

Xunyee 20 Парчиња Тениски Врски За Коса Тениски Скринчи Кругови Еластични Додатоци За Коса За Тениски Коса Без Бразди Врски

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Доволно Количество : ќе добиете 20 тениски скринши за девојчиња, со доволно количество, задоволување на вашите дневни потреби за користење и замена, исто така можете да споделите со вашите пријатели, подобрувајќи го вашето пријателство преку споделување. Тениски Модел : просветлен од тениските спортови, тениските додатоци за коса се класични и едноставни, лесно се совпаѓаат со вашата дневна облека и фризури, покажувајќи ја вашата appreciетска благодарност, правејќи ве привлечни меѓу луѓето. Меки И Практични : тениските чкртаници, со мек шифон материјал, се издржливи и удобни, можете да ги носите во косата или на зглобот, не е лесно да се повредат или да остават траги на главата и раката. Широки Прилики : еластичните тениски ленти за коса може да се нанесуваат во многу прилики, како што се работа, учење, патување и присуство на забави, преносни и лесни, можете да ги носите во вашата чанта. Идеални Подароци : тениските ленти за коса за тинејџери се убави подароци што треба да им ги испратите на вашите пријатели, родители, деца и колеги, особено кога имаат забави за присуство, носењето скринчи ќе им помогне да станат привлечни меѓу луѓето. Карактеристики : Погоден За многу фризури : тениските подароци жените, со соодветна големина, можат да се нанесат на многу фризури како долга коса, коса од опашка, кадрава коса и други фризури, скринките можат да бидат украс за вашата коса, правејќи ја вашата коса поубава. Амблеми на љубителите на тенисот : тениските скринчи за играчи со тениски дезен, се добри амблеми за љубителите на тенисот, доколку сте љубител на тенисот, можете да носите скринчи за да гледате важни натпревари, навивајќи ги вашите омилени тениски тимови. Спецификации : Материјал : шифонмаин боја : бела и црна големина : како што е прикажано на сликитепакетот вклучува : 20 x тениски скринши белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата