XydStay 6pack 8.5x11 Ациличен знак држач l облик и Т форма на јасен пластичен знак, држач на менито, нераскинлив држач за знаци на табела за ресторан, канцеларија, училиште, пр

XydStay 6pack 8.5x11 Ациличен знак држач l облик и Т форма на јасен пластичен знак, држач на менито, нераскинлив држач за знаци

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.84
Залиха:

Овој држач за флаер нема да биде жолт, заматен или искривен. Едноставниот и нечистотии без нечистотии го прави да изгледа елегантно. Хартијата може лесно да се замени. Рабовите и аглите се строго полирани, мазни и рамни без да ја повредат раката. 【Силна амбалажа】 Ние користиме цврста амбалажа за да се осигураме дека производот не е оштетен за време на транспортот. Ако има каква било штета или други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме проблемот за вас и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Рабовите и аглите се строго полирани, мазни и рамни без да ја повредат раката. Едноставниот и нечистотии без нечистотии го прави да изгледа елегантно. 【Самостојно дизајнирање】 Овој акрилен дисплеј стои со проширена основа може да застане цврсто на табелата. Ако површината се извалка, може лесно да се избрише чиста. Ако има каква било штета или други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме проблемот за вас и ќе ви дадеме задоволителен одговор. 【Супериорен акрилен материјал】 -xydled акрилен дисплеј штанд е изработен од висококвалитетен акрилен материјал, што го прави да изгледа кристално јасен, овозможувајќи ви да добиете подобар ефект при прикажување на реклами и менија. 【Силна амбалажа】 Ние користиме цврста амбалажа за да се осигураме дека производот не е оштетен за време на транспортот. На двете страни има заштитен филм против крил, ве молиме искинете го филмот пред употреба. 【Цврст и издржлив】 Овој акрилен дисплеј за десктоп користи густ и здрав материјал, со униформа дебелина од 2мм, што му овозможува да има долгорочен отпор на абење и може да се користи долго време. 【Самостојно дизајнирање】 Овој акрилен дисплеј стои со проширена основа може да застане цврсто на табелата. На двете страни има заштитен филм против крил, ве молиме искинете го филмот пред употреба. Овој држач за флаер нема да биде жолт, заматен или искривен. 【Multipurpose Usel】Xydled display stands are available in three styles, L-shaped, T-shaped, and wall-mounted, to meet the various needs, which can be used to display photos, ads, menus, brochures, paper for weddings, Ресторани, продавници, канцеларии, училишта, црква, изложба, хотел, итн. 【Multipurpose Usel】Xydled display stands are available in three styles, L-shaped, T-shaped, and wall-mounted, to meet the various needs, which can be used to display photos, ads, menus, brochures, paper for weddings, Ресторани, продавници, канцеларии, училишта, црква, изложба, хотел, итн. Исклучителната изработка и прецизното сечење го прават тоа добро чувство и текстура. Хартијата може лесно да се замени. Ако површината се извалка, може лесно да се избрише чиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата