Xyyxdd wallиден монтажа бибкок месинг ретро чешма декоративни отвори за градинарски чешми за миење садови за миење садови

Xyyxdd wallиден монтажа бибкок месинг ретро чешма декоративни отвори за градинарски чешми за миење садови за миење садови

Достапно за вашата нарачка
DEN 544.00
Залиха:

Основен материјал на вентилот : Керамика. Рачки материјал : месинг. Тип на инсталација : монтиран wallид. Стил : единечен држач единечна дупка. Употреба : Вашин. Основен материјал на вентилот : Керамика. Рачки материјал : месинг. Тип на инсталација : монтиран wallид. Стил : единечен држач единечна дупка. Употреба : Вашин. Стил : единечен држач Сингл Хулеус : Басинеза : Вашингинсталација Тип : Matterид монтирана материјал : Материјал од јадрото на Brassvalve : Керамички материјал : Месинг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата