XY&засилувач; YD Тивок Комплет За Сечење Коса На Полнење, Тример За Брада За Мажи, 6 Во 1 Електричен Машинка За Коса, Водоотпорен Прецизен Тример А

XY&засилувач; YD Тивок Комплет За Сечење Коса На Полнење, Тример За Брада За Мажи, 6 Во 1 Електричен Машинка За Коса, Водоотпорен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.84
Залиха:

ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Овој Тример За Коса Е Брз и Лесен за Чистење.едноставно Исплакнете Ги Сечилата Под Проточна Вода за Брзо,хигиенско Чистење.Само Контактирајте Не Ако Не Сте Задоволни и Ние Ќе Понудиме Добро Решение за вас. Моќен и Издржлив Мотор : Изграден е За Да Постигне Максимални Перформанси Со Напреден,Патентиран Мотор Кој Обезбедува Значителна Моќност И Брзина Без Да Произведува Дополнителна Топлина и Бучава,Ова Професионално Сечило За самоострување Останува Подолго И ги Сече сите Типови Коса. Целосен Сет На Берберски Комплети : Четири Чешел Со Различна Големина за Да Се Обезбедат Различни Потреби(3мм/6мм/9мм/12мм).Совршен За Средување Долга Коса,Бричење На Брадата, Влакна На Телото И Така Натаму. Usb Полнење/Безжична Погодност : МОЌНА, Долготрајна Батерија на Полнење со Времетраење До 1,5 Часа по 1 Час Полнење.Безжичната Погодност Овозможува Употреба Насекаде Во Секое време (Без USB Трансформатор). 6 ВО 1 Мултифункционални Електрични Машинки За Коса, Вклучувајќи Тример Со Целосна Големина,Прецизен Тример,Тример за Дизајн,Тример за Тело, Тример За Фолија и Тример за Нос. Професионална Електрична Машинка За Коса За Мажи Жени Деца Семејство Употреба Производство Опис : 1. Машинката е изработена од челичен материјал, издржлива, остра и не ја повредува кожата. 2. Потребен е само граничен чешел за контрола на граничната должина, лесен за фризерство. 3. Силниот мотор со високи перформанси може да обезбеди моќна движечка сила и низок шум. 4. Безжичен дизајн, удобен за ракување. 5. Comfortableономски дизајн, удобен зафат, не е лесен за лизгање. Список на пакети : 1 x Електричен Машинка за Коса 1 x тример за Брада 1 x Тример За Коса 1 x Детален тример 1 x негувач на Тело 1 x глава за тример за Нос /уво 4 x Ограничен Чешел 1 x Чиста Четка 1 x USB Кабел 60 x Упатство За Употреба Високи перформанси, нема да ја заглави косата или да ја повреди кожата. Одлично за семејна употреба, патување или кампување. Користете го тримерот за брада за да го завршите стилот на брадата и да се исчистите без чешел, остри линии околу рабовите на брадата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата