YFQHDD Преносен скенер за книги од 18MP Doc Cam, скенер за документи со A3 со OCR Visualizer

YFQHDD Преносен скенер за книги од 18MP Doc Cam, скенер за документи со A3 со OCR Visualizer

Достапно за вашата нарачка
DEN 404.80
Залиха:

Брзо скенирање на книгата без расклопување и собрание. Нема потреба да носите манжетни за прсти за автоматско отстранување на прстите. Кривината површина за срамнување и корекција на деформација. -Крик OCR го препознава и зачува зборот. Пренесување на видео штанд. Брзото скенирање на книгата без расклопување и склопување Не треба да носите манжетни за прсти за автоматско отстранување на сензорот за срамнување на површината на прстите и деформацијата, кликнете на OCR, ја препознава и заштедува Word Video штанд-трансмисија Сензор за пренесување на штанд : 18.0 MP 1/2,3 "CMOS-срамни со израмнување на Techmax Scan Scan : A3 Resolution : 4896*3672 Capture Брзина : 1,5 S Формат на слика : JPG, PDF, TIFF, итн. Светлина : природен и LED интерфејс за светло за полнење : USB2.0 ,, VGONOTE : заради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на Ставката може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Благодарам! Ве молиме, дозволете мерење на мерење од 1-2 см поради рачното мерење.Quantity : 1 PCSDue до разликата во рачното мерење, ве молиме дозволете мала разлика во големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата