YHY ПРЕДВОДЕНИ Фарови ЗА BMW E90 E91 328/335/3 Серија 2005-2012 Фарови Собранието Led Секвенцијален Трепкач DRL Динамички Стартување Прилагодено Замена Предната Светилка Додатоци

YHY ПРЕДВОДЕНИ Фарови ЗА BMW E90 E91 328/335/3 Серија 2005-2012 Фарови Собранието Led Секвенцијален Трепкач DRL Динамички Стартување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

●Fitment_ led фарови Компатибилен собранието ЗА Bmw E90 2005-2012 Ксенон Ver. ●ПРИЛАГОДЕНО ЛЕР СО Целосна LED ● не се потребни дополнителни светилки. Ултрамодерен стил на оптички влакна за да даде допир на елеганција од високата класа на изгледот на вашето возило што го прави да се издвојува од останатите. Може да се види појасно во текот на ноќта, ви дава и вашето семејство побезбедно ноќно возење. €Трепкач со Посебен Дизајн ● DRL бело, трепкач жолто, долго светло, средно светло, последователно трепкачко светло. Исто како и вашиот стар пријател! Ладни фарови, одговараат на вашиот автомобил и вашиот темперамент!. ●Лесна Инсталација Qulg И play, без комплицирани процедури за време на инсталацијата и нема потреба од многу алатки.И Ако имате какви било прашања за време на процесот на инсталација, можете исто така да не контактирате и ние можеме да одговориме на нив за вас. ●Професионално Тестирање За Безбедност Го Помина тестот IP67, Со заштита од обратен поларитет и заштита од отворено коло, водоотпорен, отпорен на удари и отпорен на прашина, обезбедува заштита за вашата долгорочна употреба. ®Гаранција со гарантен период од 1 година и доаѓа со гаранција за квалитет на производот без ризик од 100% и гаранција за услуга по продажбата. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата