Yiflin Cool Neck Lanyard, симпатичен држач за приврзоци за жени за жени, удобна долга лента со 2 прстени

Yiflin Cool Neck Lanyard, симпатичен држач за приврзоци за жени за жени, удобна долга лента со 2 прстени

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Може да го задржи држачот на лична карта, копчињата, копчињата за автомобили, паричниците, мобилните телефони или сите други преносни предмети. Неверојатни подароци : Оваа кожа лента е модерен подарок за Божиќ, роденден, Денот на вineубените, годишнината, Денот на таткото-мајка, деца и сите посебни прилики. Исклучителен дизајн : Талентирани дизајнери користат уникатна мудрост за да ги создадат овие многу модерни и симпатични ленти што ги земаат предвид практичноста и практичноста. Закачете ги работите што ви се потребни на тоа и можете лесно да ги најдете. Ние ја рефлектираме креативноста и убавата визија во промените во шемата. Верувајте во нас, тие ќе се за inубуваат во овој мал, уникатен и практичен подарок. Слободно можете да користите, лесни и удобни : можете да го носите околу вратот или да го закочете во ранец или чанта. Висококвалитетна кожа што ги поврзува јажето за висина на вратот и металната тока, издржлива и висока оценка. Може да го задржи држачот на лична карта, копчињата, копчињата за автомобили, паричниците, мобилните телефони или сите други преносни предмети. Одлична текстура : Нашите клучни држачи за држачи се изработени од безбедни и издржливи ткаенини со високо ниво, оригинални кожни и висококвалитетни метални токи, користејќи напредна технологија за печатење и боење технологија , внимателно направени од искусни занаетчии, издржливи и не грижете се за какво било згаснување на бојата или други проблеми. Металната тока со легура на цинк е доволно силна и има висок сјај, што совршено одговара на лентата. Опремено со 2 висококвалитетни метални рамни јамки и пролетни клипови и црно цврсто јаже што може да се врзува во малата дупка на телефонскиот случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата