Yklp 2 во 1 мини пневматски машински сет, сет, преносен рачен рачен 45 степени машина за забивање на воздухот со замена на лопати и лежишта за метално дебагирање, влез од

Yklp 2 во 1 мини пневматски машински сет, сет, преносен рачен рачен 45 степени машина за забивање на воздухот со замена на лопати

Достапно за вашата нарачка
DEN 1262.08
Залиха:

【Стабилна брзина】 : Пневматски метал алатка за наклон може да издржи големо влијание и голема брзина. Користете го клучот за појавување за лесно да ја прилагодите големината на комората и да го замените сечилото. 【Прилагодлива брзина и агол】 : Преносен дебавиран алатка за кабелување на алатката за мелница за алатка за воздух 1-5 Блок на вентилот за прилагодување на задебелното копче, слободно прилагодете ја потребната брзина на менувачот. 【Стабилна брзина】 : Пневматски метал алатка за наклон може да издржи големо влијание и голема брзина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата