Yofit Women's Warkout Compation 2 парчиња Беспрекорни хеланки со висока половината на половината со долги ракави за теретани за теретани со долги ракави

Yofit Women's Warkout Compation 2 парчиња Беспрекорни хеланки со висока половината на половината со долги ракави за теретани

Достапно за вашата нарачка
DEN 591.84
Залиха:

-Коиртирајте точкана контурирање/шуплива шема, контурирајте ги кривините и ја насочува вашата форма, ве прави попривлечни за време на вежбањето. -Нежен допир! Овој сет на патеки со две парчиња е изработен од мека и лесна ткаенина, не-проследување. Тип на ставка : Облека за вежбање со 2 парчиња/облека за вежбање/тренерки. Дупките за палецот на манжетните на врвовите за да ги задржат ракавите да останат ставени. Пред да го купите овој спортски спортски спортски облека, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата. Беспрекорни хеланки со високи половини ги покажуваат кривините на вашето тело совршено со контрола на стомакот и лифт на задник. Пакувања : 1 x врвот на културата на долги ракави + 1 x високи половини лесни хеланки. Повлечете го затворањето. Пред да го купите овој спортски спортски спортски облека, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата. Size Известување : Нашата големина е различна од. Пред да го купите овој спортски спортски спортски облека, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата. Ако сакате полабаво вклопување, ве молиме, големината од вашата нормална големина.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. ❤material : Четиристрана ткаенина за истегнување, удобно, лесен, истегнување, брзо сушење, супер меко за допир и нежно за вашата кожа. Префрлете се од обичен во облечен за неколку минути. -Воогум подарок! Совршен избор за подароци за вашата девојка, сопруга, мајка, сестри или пријатели на роденден, Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените или други фестивали. Покрај тоа, тоа е дишење и добро во апсорбирање на влага и ослободување на пот. Нашата големина е различна од. Само миење на рацете. ❤material : Четиристрана ткаенина за истегнување, удобно, лесен, истегнување, брзо сушење, супер меко за допир и нежно за вашата кожа. Овие комплети за активна облека за јога се совршени за активни жени. Повлечете го затворањето. Omenените облеки од 2 парчиња : Симпатична шема за контурирање, контури на вашите облини и ја насочува вашата форма, ве прави повеќе шармантни за време на вежбањето. Ако сакате полабаво вклопување, ве молиме, големина од вашата нормална големина, благодарам!. -Chic дизајн! Оваа висока половината на лежиштата на јога со врвот на култури со долги ракави. Покрај тоа, тоа е дишење и добро во апсорбирање на влага и ослободување на пот. Облека за вежбање за жени сет од 2 парчиња, еластични комплети за облека за јога, трчање костуми за спортска облека, атлетски активни облеки, 2 парчиња тренингот сет спортски костум, жени што одговараат на тренингот. ❤окација : Оваа женска 2 парчиња тренерки кои не се гледаат и стрижени тенок, обезбедете целокупна заштита за вашето тело, совршена за трчање, салата, јога, вежбање, фитнес, тренингот, обичен, спорт, џогирање, абење на дневна. Облека за вежбање за жени сет од 2 парчиња, еластични комплети за облека за јога, трчање костуми за спортска облека, атлетски активни облеки, 2 парчиња тренингот сет спортски костум, жени што одговараат на тренингот. -Овој сет за облека за теретани е погоден за цела сезона, совршено е да се носи на ладно утро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата