Yuiyuka Galaxy Watch 4 заштитник на екранот, Galaxy Watch 5/Pro заштитник на екранот 44mm 40mm 45mm, тврд компјутер случај+калено стакло за Samsung Watch 5 Case 44 40 45 mm, секаде против есенски заштитен

Yuiyuka Galaxy Watch 4 заштитник на екранот, Galaxy Watch 5/Pro заштитник на екранот 44mm 40mm 45mm, тврд компјутер случај+калено

Достапно за вашата нарачка
DEN 141.44
Залиха:

Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Galaxy Watch 4 44mm. Севкупна конзервација : Овој Galaxy Watch 5 заштитник на екранот е изработен од компјутерски материјал и вградено калено стакло, овој случај ги покрива целосните предни и заоблени рабови на часовникот и му дава целосна зачувување на вашиот часовник. Лесно за инсталирање : Супер лесен за инсталирање на заштитник на екранот Galaxy Watch 4 без да го земете Galaxy Watch 4 Band за неговиот дизајн на Snap-On за да избегнете прво да ги извадите лентите. Може да се инсталира директно без да се соблече лентата за часовници. Чувствителност на допир : Допирањето на Galaxy Watch 5 Pro заштитник на екранот одговара, ви дава голи метален допир. Пакетот вклучува : 1x заштитници на екранот за Galaxy Watch 4/5/Pro (часовник не е вклучен) Ве молиме, мора да го проверите моделот на големина пред нарачката, само компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm 40mm/Galaxy Watch 5 Pro 45mm & за Samsung Galaxy Watch 4 44mm 40мм. Ако имате проблем со заштитник на екранот Јуијука за Galaxy Watch 4/5/Pro или имате погрешна големина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш тука за да решиме кој било проблем за нашиот клиент, благодарам. Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Galaxy Watch 4 44mm. Севкупна конзервација : Овој Galaxy Watch 5 заштитник на екранот е изработен од компјутерски материјал и вградено калено стакло, овој случај ги покрива целосните предни и заоблени рабови на часовникот и му дава целосна зачувување на вашиот часовник. Лесно за инсталирање : Супер лесен за инсталирање на заштитник на екранот Galaxy Watch 4 без да го земете Galaxy Watch 4 Band за неговиот дизајн на Snap-On за да избегнете прво да ги извадите лентите. Може да се инсталира директно без да се соблече лентата за часовници. Чувствителност на допир : Допирањето на Galaxy Watch 5 Pro заштитник на екранот одговара, ви дава голи метален допир. Пакетот вклучува : 1x заштитници на екранот за Galaxy Watch 4/5/Pro (часовник не е вклучен) Ве молиме, мора да го проверите моделот на големина пред нарачката, само компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm 40mm/Galaxy Watch 5 Pro 45mm & за Samsung Galaxy Watch 4 44mm 40мм. Ако имате проблем со заштитник на екранот Јуијука за Galaxy Watch 4/5/Pro или имате погрешна големина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш тука за да решиме кој било проблем за нашиот клиент, благодарам. Galaxy watch 4 Screen Protector,Galaxy watch 5/pro screen protector 44mm 40mm 45mm,Hard PC Case+Tempered Glass for Samsung Watch 5 Case 44 40 45 mm All-around Anti-fall Protective Cover Galaxy Watch 5 Accessories Case Material : PC+Tempered Висок квалитет на стакло со ажурирана технологија, овие случаи со вградени заштитници на HD екран обезбедуваат целокупна зачувување од гребнатини и измами, исто така совршено зачувување на чувствителноста на допир. Опремено цврсто околу лицето и на страните на часовникот и останете на место. Лесно е да се инсталира супер лесен за инсталирање за неговиот дизајн на Snap-On за да се избегне првото отстранување на лентите. Пакувањето вклучува : 1x заштитник на екранот за Samsung Galaxy Watch 4/5/Pro (часовник не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата