Z-lite 531phmr-533pm-orb 1 надворешно пирско монтирање светло, бронза на триење масло

Z-lite 531phmr-533pm-orb 1 надворешно пирско монтирање светло, бронза на триење масло

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.68
Залиха:

1 лесна светлина на отворено. 1 лесна светлина на отворено. 1 лесна светлина на отворено. Безвременскиот, стајлинг на мисијата на семејството Портланд прикажува чисти линии за да одговараат на современите и традиционалните декори. Исчистете семено стакло спарено со бронзени тела на триење на масло. Овие тела се состојат од леано алуминиум што ги издржува сезонските елементи на природата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата