За Panasonic GX85 GX80 Алуминиум Метал Палците до Топла Чевли Зафат

За Panasonic GX85 GX80 Алуминиум Метал Палците до Топла Чевли Зафат

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Дизајниран да обезбеди подобра погодност за бланс и зафат. Со палецот нагоре, можете безбедно да ја фатите камерата и да ја држите во која било положба. Лесен за инсталирање, лесен за контрола и не се заглавува на ремени или облека. Прецизност направи мала тежина цврст алуминиум, висок квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата