Зајакнувач на зглобот, Спортски Вежбач На Подлактицата Со Прилагодлива Напнатост за Подобрување На Силата-Развивач На Рака Зафат За Рака Тренер За Сила За Вежбање

Зајакнувач на зглобот, Спортски Вежбач На Подлактицата Со Прилагодлива Напнатост за Подобрување На Силата-Развивач На Рака Зафат

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

ЗАЈАКНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ : овој вежбач за зглоб е дизајниран да ја подобри силата, моќноста и брзината во зглобовите, прстите и подлактиците. НАПНАТОСТА е околу 7 килограми, што е идеално за спортисти, спортисти, фитнес ентузијасти, професионалци, алпинисти, голфери и тенисери. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН : Изведете редовни и обратни кадрици на зглобот со прилагодлива подлога за стабилизатор, вклучена инструкција. ПРОБАЈТЕ ГО СО МИНИМАЛНА НАПНАТОСТ ЗА ПРВ ПАТ ЗА УПОТРЕБА. КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ : овој зајакнувач на зглобот е направен со тешки пружини од јаглероден челик и дебела подлога за стабилизатор на пена од 10мм (во споредба со 6мм) за дополнителна удобност и перница. ПРЕНОСЛИВ И ЛЕСЕН : Компактна големина, лесен за носење во движење, во теретана, канцеларија или употреба дома. ПОВЕЌЕ ПРИДОБИВКИ : овој развивач На зглобот и подлактицата го подобрува Држењето На Рацете / Прстите / Подлактиците / Силата на Зглобовите, а исто така може да се користи за Ослободување На Секојдневниот Стрес и За Рекреативни Активности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата