Забавен Аквариум Чување Подароци, Гласовите Во Мојата Глава ми Кажуваат Да Одам Аквариум, Роденденска Скала Нараквица За Чување Аквариум, Риба, Миленичиња, идеи За

Забавен Аквариум Чување Подароци, Гласовите Во Мојата Глава ми Кажуваат Да Одам Аквариум, Роденденска Скала Нараквица За Чување

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Аквариум Чување Врежан Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквица. Совршен подарок за секого на посебен ден. Дајте му го на некој што го сакате на нивниот роденден, годишнина од венчавката, Денот на Вљубените, Божиќ или кој било друг посебен настан. Оваа нараквица со синџир е изработена од 100% висококвалитетен нерѓосувачки челик и е еколошка. Долг е приближно 8 инчи, така што може да одговара на сечиј зглоб. Тоа е безвременско рачно изработено ремек-дело. Оваа нараквица доаѓа во извонредна торба со највисок квалитет и вклучува торбичка за накит. Дајте му го на некој посебен или однесувајте се кон себе!. Оваа безвременска нараквица за Чување аквариум е целосно рачно изработена и спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен нерѓосувачки челик кој е многу отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата