Закачалка за облека со раменици што не се лизгаат и обложени пантолони клипови, сиви

Закачалка за облека со раменици што не се лизгаат и обложени пантолони клипови, сиви

Достапно за вашата нарачка
DEN 256.96
Залиха:

Раменици со гума. Нежно заоблени за да се спречи деформација на облеката кога виси. Обложени пролетни клипови за панталони. Отстранлив бар за панталони. Направено во САД. Раменици со гума. Нежно заоблени за да се спречи деформација на облеката кога виси. Обложени пролетни клипови за панталони. Отстранлив бар за панталони. Направено во САД. 1 година гаранција. Раменици со гума. Нежно заоблени за да се спречи деформација на облеката кога виси. Обложени пролетни клипови за панталони. Отстранлив бар за панталони. Направено во САД. Раменици со гума. Нежно заоблени за да се спречи деформација на облеката кога виси. Обложени пролетни клипови за панталони. Отстранлив бар за панталони. Направено во САД. 1 година гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата