Закачалки за палто, серија за закачалка од не'рѓосувачки челик, вертикална закачалка Хакама прилагодлива торба за месинџер

Закачалки за палто, серија за закачалка од не'рѓосувачки челик, вертикална закачалка Хакама прилагодлива торба за месинџер

Достапно за вашата нарачка
DEN 977.60
Залиха:

Designилим дизајн - Овие стилски ротирачки кадифени закачалки со 360 степени додаваат софистицираност во вашата гардероба, а тенок дизајн обезбедува уреден и минималистички изглед. ❤ Подготвува одличен зафат на облеката што не се лизга. - Овие лавици за панталони се разноврсни и целосно функционални, овозможувајќи ви да чувате кошули и панталони или здолништа во исто време. - може да ја заштити облеката од грозни марки. Секој клип може да се прилагоди за да одговара на различни големини и ширина на облека. - нема да оставиме деструктивни испакнатини. Материјал за производи : Не'рѓосувачки челик Производ Боја : Големина на црнопроизвод : 28 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата