Закачалки за растенија Macrame - 6 пакет држач за висина на фабриката за виси - различни нивоа рачно изработени макромајски памучни јаже што висат насадувачи, за затвор?

Закачалки за растенија Macrame - 6 пакет држач за висина на фабриката за виси - различни нивоа рачно изработени макромајски

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Она што го добивате-6 парчиња врвен квалитет рачно изработени закачалки за растенија со макраме со различни нивоа, 6 парчиња куки за тавани, 6 парчиња куки во форма на S и 3 алатки за градинарство, исто така, растителни ознаки. (Садови и растенија не се вклучени). Некој најмногу се вклопува - нашата закачалка за растенија Boho е погодна за различна големина на садови, можете да користите керамички садови или пластични садови и да ги користите за висечки растенија затворени или надворешни вредности. Лесен за употреба-треба да ги проширите само жиците на 4 нозе и да го поставите садот на средината на зглобот, а потоа можете да го обесувате најпосакуваното место на таванот кука или S-кука. Направено од природен памук, еколошки, миење и издржлив. Рачно изработено ткаење-Оние што висат држачи за растенија се прецизно рачно изработени и цврсти и издржливи, доаѓа со различна должина и стил. Прави прекрасна комбинација на дизајн на растителни растенија Macrame. Заштедете простор - овие различни стилски растенија што висат на Macrame висат, прави прекрасен подарок за декор за дома, свадби и многу повеќе. Може да биде украсена во вашиот двор, палуба, балкон, прозорец, градина, кујна, тремот, ходникот или таванот, да ја зголеми вашата употреба на вертикален простор и да додадете убавина на секое место во затворено и на отворено. Високо квалитетен метален прстен за виси. Чисто рачно изработено. Цврст ткаен флексибилен дизајн. Тешки јазли за стабилност. Овие закачалки за растенија во затворен простор се рачно изработени со висококвалитетен памук, уникатен дизајн со исклучителна испуштена ткаенина на макраме со дрвени мониста, убави во боемски вибрации и издржлив во материјал. Закачалка со мека слонова коска во боја на растителни растителни растителни додатоци додајте голема естетика во куќата, погодна за затворено и отворено растителни растителни закани за дома. Висечкиот засадувач е удобен и едноставен за употреба. Треба само да ги прошири жиците со четири нозе и да го постави садот во средина на зглобот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата