Заклучување на подот на Вестил ФЛ-ЛКЛ-3, челик/поли, 3-5/8 до 4-1/4, сребро

Заклучување на подот на Вестил ФЛ-ЛКЛ-3, челик/поли, 3-5/8 до 4-1/4, сребро

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Челична конструкција за издржливост. Термопластична полиуретанска база за стабилност. Уред за заклучување за брза услуга. Лесна за преносливост. Бравите на подот се идеални за објекти за одржување и градежништво. Единицата е дизајнирана да создаде стабилно опкружување, истовремено намалувајќи ја можноста за шегање или мало движење. Единицата е конструирана од челик со термопластична полиуретанска база. За да ја користите, ставете ја единицата близу до посакуваното тркало или рициново и подигнете додека не се изгради тензија. Откако ќе се обезбеди, може да се активира едноставен уред за заклучување со примена на притисок на педалот за стапало.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата