Залутани деца во 生/in Life 1 -ви албум Повторувајте Нормален 2 Верзија Сет ЦД+72P Photobook+2P Photocard+1P После разгледница+Порака за фото -картичка за пораки+запечатено за следење

Залутани деца во 生/in Life 1 -ви албум Повторувајте Нормален 2 Верзија Сет ЦД+72P Photobook+2P Photocard+1P После разгледница+Порака

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот. Сите артикли и карактеристики од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Залутани деца во 生/in Life '1-ви албум Повторувајте нормални пакети со сет на верзија Вклучува CD+72 P Photobook+2 P Photocard+1 P Почна картичка+Пред-нарачка (8 P Mini Photo Book)+БЕСПЛАТНО Број на следење. Преклопениот постер може да не биде вклучен. Во зависност од верзиите, содржината (книгата) во албумот може да се разликува. Предностите пред нарачката може да се распродадат по неколку дена. Ако нема „мини книга за фотографии“, имајте во предвид дека веќе е распродадена. „Официјално дистрибуирано бренд и фабрички запечатено ЦД“. "Вашата количина на купување ќе се смета на табелата на Кореја Хантео и Гаон!" Диск на списокот со песни (ЦД) 1. 01. 토끼 와 거북이 02. Задна врата 03. Б Ме 04. 아니 (било) 05. 미친 놈 (екс) 06. Одиме 07. Леле 08. Мојот универзум 09. 神 메뉴 10 . Лесно 11. Пејсмејкер 12. 비행기 13. 일상 14. Фобија 15. 청사진 16. 타 17. Засолниште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата