Замена На Батеријата За Абитрон МИНИ МИНИ ЕКС2-22 КХ68301023.A

Замена На Батеријата За Абитрон МИНИ МИНИ ЕКС2-22 КХ68301023.A

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : CLA 1700 CLT 3200 CAS 1300 CLT 5800 CLT 520 CLT 580 CLA 1600 Sanyo CAS 1200 CLT 430 CLT 670 CLT 6400 CLT 3100 CLA 103 CLT 6500 CLT 4400 CLT 6700 CLA 985 E CLT 310. Димензии : 42,6 x 29,95 x 14,54 mm Тежина : 87,2 g. Напон : 3,6 V, Капацитет : 600m Ah, WH : 2,16 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : CLA 1700 CLT 3200 CAS 1300 CLT 5800 CLT 520 CLT 580 CLA 1600 Sanyo CAS 1200 CLT 430 CLT 670 CLT 6400 CLT 3100 CLA 103 CLA 6500 CLT 4400 CLT 6700 CLT 310 - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : - Ro HS одобрени ЗА ТОКСИЧНИ СЛОБОДЕН. - СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет. Совети Пред Купување ве Молиме внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата