Замена на корпа за стапици Pentair C8-58P за базен со стабилно ниво и бања пумпа

Замена на корпа за стапици Pentair C8-58P за базен со стабилно ниво и бања пумпа

Достапно за вашата нарачка
DEN 1320.00
Залиха:

Оригинален дел за замена на брендот Пентаир. Корпа за стапици. Одговара на следниве пумпи : Intellipro VSF, Intellipro VST, Intellipro VS, Max-E-Pro, Dyna-Pro, Dyna-Wave. Оваа корпа за стапици е дизајнирана да се користи со целосна стапка на Pentair Sta-Rite и со ажурирање на Max-E-Glas II/Dura-Glas II серија и Intellipro Pool/Spa Inground Pump Model наспроти 3050 и исто така компатибилен со Pentair Sta-Rite Dyna- Pro/Dyna-Pro E, Dyna-Glas/Dyna-Max, Dyna-Wave, Max-E-Pro Series Pool и Spa Inground Pumps.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата