Замена на ткаенината на RV Camper Awning за тркалање за приколка, кампер, комбиња

Замена на ткаенината на RV Camper Awning за тркалање за приколка, кампер, комбиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Сосема нова ткаенина за замена на винил внатрешен двор, боја на ленти за буле. За 12 стапки, завршена ткаенина со големина 11 стапки 2 инчи. Стандардната големина на проекцијата е 8 стапки. 16 мл. 3-пар полиестер засилен винил, 1 година гаранција. 100% водоотпорен, УВ отпор. Ткаенина за домашно и безгрижно трескање, лесно да ја замените старата ткаенина. Бесплатни додатоци и алатки за инсталација на тревога 3 x поликор за трепет ролери и железница, лента за влечење 1 x, 1x печатница 1x шрафцигер). Сосема нова ткаенина за замена на винил внатрешен двор, боја на ленти за буле. За 12 стапки, завршена ткаенина со големина 11 стапки 2 инчи. Стандардната големина на проекцијата е 8 стапки. 16 мл. 3-пар полиестер засилен винил, 1 година гаранција. 100% водоотпорен, УВ отпор. Ткаенина за домашно и безгрижно трескање, лесно да ја замените старата ткаенина. Бесплатни додатоци и алатки за инсталација на тревога 3 x поликор за трепет ролери и железница, лента за влечење 1 x, 1x печатница 1x шрафцигер). Винил ткаенина од Awnlux, 100% водоотпорна, со шема на боја на природата, може да биде погодна за безгрижно и домашно нормално тркало, се бараше посебна големина! Како да ги измерите вашите ткаенини и ткаенината на трепет 1. Големината на тревога се мери од центарот на десната рака до центарот на левата рака. Ако ви треба замена на ткаенина, ве молиме, не ги враќајте вашите мерења од старата ткаенина од треска или од ролери. Нашата ткаенина ќе биде приближно 10 инчи (25,4 см) пократка од наведената должина (на пр. : Ако големината на тревата е 15 стапки, готовината на ткаенината треба да биде 14 -тина 2 инчи) Содржина на пакетот 1. Една заменска ткаенина 2. поли кабел за ролери ТУБЕ 3. Една нова лента за влечење 4. Прирачник за инсталација 5. Бесплатен подарок, вклучен печатница и испорака на шрафцигер : 1. Ние ја правиме секоја ткаенина според барањата на клиентите, потребни се 1-3 работни дена за да ја подготвиме ткаенината и транспортот. 2. Нормално, ние транспортираме стоки од Меѓународниот експрес. Времето за транспорт е 2-5 работни дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата