Заменете ја резервната пролет y тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0,6мм надворешна диа 5мм должина 5-50мм 10 парчиња

Заменете ја резервната пролет y тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0,6мм надворешна диа 5мм должина

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,6мм. Надворешен дијаметар : 5мм. Должина : 5/10/10/20/25/30/35/40/45/50мм. Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,6мм. Надворешен дијаметар : 5мм. Должина : 5/10/10/20/25/30/35/40/45/50мм. Сите извори на компресија се професионално дизајнирани, ригорозно пресметани, прецизно произведени и ефикасно тестирани. Производи Опис : Модел : 304 Пролесматеријал од не'рѓосувачки челик : 304 не'рѓосувачки челици : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар на должина : 0,6mmouter Дијаметар : 5ммл должина : 5/10 /15/20/25/30/35/40/45/50 MMNOTES ● Доколку треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба Голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме ● Купувањето на различни производи може да резултира во необична такса за испорака. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Кон својствата

Wire diameter *Outer diameter* Length :

Најдобри предлози во категоријата