Занаетчија V20 Безжична Вежба Комбо Комплет, 2 Алатка Со Вежба Сет, 85 Парчиња

Занаетчија V20 Безжична Вежба Комбо Комплет, 2 Алатка Со Вежба Сет, 85 Парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2192.00
Залиха:

20v макс* 1/2 во. Безжичната вежба со моќен мотор обезбедува 280 UWO моќ за барајќи задачи за дупчење и прицврстување. 20v макс* 1/2 во. Безжична вежба со 2 брзински менувач кој се движи од 0350 ВРТЕЖИ во МИНУТА и 01, 500 ВРТЕЖИ во МИНУТА за брзина на примена. Нуди четири опсези на дупчалки за комплетирање на различни апликации. Конструиран со челик за алат отпорен на удари за максимална издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата