Занаетчиски акценти I3464 Дијамант количка занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиство/ватенка, црна

Занаетчиски акценти I3464 Дијамант количка занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиство/ватенка, црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 5189.44
Залиха:

Спецификација на дното на случајот : Extend Slide Extendable Ships за лесен пристап до центарот на одделот. Прекрасна нова шема на црн дијамант со црно алуминиумско кастрење. Надворешниот материјал отпорен на топлина го одржува случајот кул и ги штити вашите алатки. Спецификација на горниот случај : Пошироко отворање на горниот дел од случајот за лесен пристап. Безбедни лесни блиски брави со клучни брави. 2-во-1 професионален случај за шминка за колички. Висококвалитетна алуминиумска завршница и конструкција со засилени челични агли за дополнителна издржливост. Севкупни димензии на случајот : 14,5 "L x 9,5" W x 31.5 "H. Спецификација на дното на случајот : Extend-Slide Extendable Shats за лесен пристап до централниот оддел. Убава нова шема на црн дијамант со црна алуминиумска кастрење. Надворешниот материјал отпорен на топлина го одржува случајот кул и ги штити вашите алатки. Спецификација на горниот случај : пошироко отворање на горниот дел од случајот за лесен пристап. Безбедни лесни блиски брави со клучни брави. 2-во-1 Професионална кутија за шминка. издржливост. Севкупни димензии на случајот : 14,5 "L x 9,5" W x 31,5 "H. 2-во-1 професионален случај за шминка за колички. Висококвалитетна алуминиумска завршница и конструкција со засилени челични агли за дополнителна издржливост. Прекрасна нова шема на црн дијамант со црно алуминиумско кастрење. Надворешниот материјал отпорен на топлина го одржува случајот кул и ги штити вашите алатки. Тешка рачка за дополнителна удобност и зафат. Лесно за чистење на ентериерот. Севкупна димензија на случајот (LXWXH) : 14,5 "x 9,5" x 31.5 ". Спецификација на горниот случај : пошироко отворање на горниот дел од случајот за лесен пристап. Шест ленти за проширување на хармоника со простран ентериер со прилагодливи делители. Голем центар за складирање со отстранлив/прилагодлив делители. Безбедни лесни блиски брави со клучни брави. Отстранлив и прилагодлива лента за рамо. Простор под ленти кога е затворен (lxwxh) : 14 "x 8,75" x 4,75 ". Севкупни димензии на случајот (LXWXH) : 14,5" x 9,5 "x 10,5". Спецификација на дното на случајот : Extend Slide Extendable Ships за лесен пристап до центарот на одделот. Отстранлив огледало под капакот на случајот. Рачка за повлекување/телескоп за дополнителна издржливост. Три ленти што можат да се прошират на хармоника од секоја страна w/прилагодливи делители. Зашиена пластична обвивка на фиоки за проширување за лесно чистење. Заклучи и клучен систем за дополнителна безбедност. Врвните ленти за проширување со капакот и заклучувањето за да се спречат предметите да се вртат наоколу. Голема торбичка за складирање. Еластична лента на внатрешните странични панели во долниот дел за да ги задржите четките и додатоците за шминка. Телескопска рачка целосно проширена висина : 40,25 ". Димензија на фиоката за проширување (LXWXH) : 7" x 5,75 "x 1,25" секоја. Димензија на дното на шупливо вселената (LXWXH) : 14 "x 8,75" x 10 ". Севкупна димензија на случајот (LXWXH) : 14,5" x 9,5 "x 21".

Кон својствата

Easy-slide extendable trays for easy access to center compartment :

Најдобри предлози во категоријата