Запечатување на запечатување на запечатување на запечатување со фитили 6 парчиња тотем запечатување запечатување запечатување на запечатување на запечатување за

Запечатување на запечатување на запечатување на запечатување со фитили 6 парчиња тотем запечатување запечатување запечатување

Достапно за вашата нарачка
DEN 111.84
Залиха:

Забелешка - Не допирајте го стопениот восок со течен заптивка со рацете !!! По секои 4-5 заптивки, обидете се да го изладите восочниот печат на мраз пакет за да го избегнете восочниот стап на печатот. Чиста боја - Тепчињата за восок од теза е сјајни, ретро и деликатни и класични и убаво изглед на уредно сечење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата