Заштита на заштитните куќи за Nintendos, девојки сака книги прекинувачи за игри Конзола за игра со анти-гребење со 3 парчиња PQUES PC ПЕТ ПЕТ Тешка школка за рачно зафат за п?

Заштита на заштитните куќи за Nintendos, девојки сака книги прекинувачи за игри Конзола за игра со анти-гребење со 3 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 278.40
Залиха:

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, радосни конзоли и екран, за совршено да го заштитите вашиот уред од секојдневните капки, шокови, испакнатини, гребнатини, прашина. Structure Структура на додатоци】 Овој Nintendos се прекинува со тврда кутија има поделен случај на конзола за прекинувачи со пет парчиња, со 2 вградени капаци за зафат + 2 бази на зафат + куќиште на грбот на домаќинот. Performance Performance Performance】 Дизајнирано специјално за вашите прекинувачи Nintendos, случајот е дизајниран да одговара совршено на вашата машина. Случувачот на Nintendos Hard PU има прецизен прекин за директно полнење. Тој е многу мала тежина, бајонет е направен да се вклопи многу добро, а дизајнот на разделување е лесен за инсталирање и отстранување. 【Применливо сценарио】 Применливо за заштитната обвивка на конзолата за игри Nintendos, не се применува за прекинувачите Lite. Ви препорачуваме да ги потврдите моделот и големината на вашиот уред за игри пред да го купите. 【Подароци】 Одличен подарок за вашите најблиски. Осветлете ги на вашата сопруга, девојката, сопругот, времето за игри на момче или дете со висококвалитетно еколошки и носат куќиште за PU.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата