Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Xoro Megapad 2154 V2 Филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX FX FAST

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Xoro Megapad 2154 V2 Филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1284.64
Залиха:

FX-Antireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Xoro Megapad 2154 V2. Анти-рефлективен ефект заради фино мат површината. Значително подобрена читливост на дисплејот при работа на сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-шок : Ефект на апсорбирање на високо шок благодарение на интегрираните слоеви на абсорбер TPU. Заштитникот на екранот го намалува ризикот од пробивање на дисплејот на минимум. Отпечатоците од прстите на екранот се намалуваат со заштитникот на екранот. Максимална заштита од гребнатини како резултат на висока цврстина на површината (цврстина на молив). Додаток@Folix - Направено во Германија *** Стрес- и без меур инсталација на филмот за заштита на екранот поради оптимизиран лепило за лепило - совршено држење - отстранлив без да остави остатоци. FX-Antireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Xoro Megapad 2154 V2. Анти-рефлективен ефект заради фино мат површината. Значително подобрена читливост на дисплејот при работа на сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-шок : Ефект на апсорбирање на високо шок благодарение на интегрираните слоеви на абсорбер TPU. Заштитникот на екранот го намалува ризикот од пробивање на дисплејот на минимум. Отпечатоците од прстите на екранот се намалуваат со заштитникот на екранот. Максимална заштита од гребнатини како резултат на висока цврстина на површината (цврстина на молив). Додаток@Folix - Направено во Германија *** Стрес- и без меур инсталација на филмот за заштита на екранот поради оптимизиран лепило за лепило - совршено држење - отстранлив без да остави остатоци. FX-Antireflex Screen Protector by at Foli X, dazzle-free and shock-absorbing, compatible with Xoro Mega Pad 2154 V2- integrated shock absorbing TPU layer- anti-reflective effect- dirt-repellent surface- robust and safe- especially easy mounting Shock absorbing and safe Screen Protection Филм направен од тврдо и апсорбирање на енергија TPU. Материјалот помага да се заштити стаклената површина на вашиот уред од влијанието врз предметите. Антирефлексија обложување на фино мат површината значително ги намалува досадните рефлексии на екранот, додека се минимизира острината и контрастот.Диртерот и стабилноста Мет површината тешко им дава можност на отпечатоците и нечистотиите. Во исто време, облогата на заштитниот филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини. Клеан и лесна инсталација, лесно да се постави и да се репозиционира заради суво монтирање. Отстранување без остатоци. Неколку екрани (на пр. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата