Заштитник на железничката рамка, мека гума за обвивка, држач за стоење гума подлога 2 тони Дополнително амортизирање трајно здроби отпорни на автомобили

Заштитник на железничката рамка, мека гума за обвивка, држач за стоење гума подлога 2 тони Дополнително амортизирање трајно

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Издржливата градба на гума и вкрстениот дизајн обезбедува поголема отпорност на амортизација и компресија при кревање на вашиот автомобил. Спецификација : Тип на ставка : Гума за под -џек за гума : Големина на гума на проток : приближно. 125 x 28mm / 4,92 x 1,10in ширина на слотот : приближно. [Мулти -прилагодливост] Нашата подлога за подни гумени одговара на повеќето приклучоци и возила, ве молиме проверете ја големината и проверете дали одговара на вашето возило. [Безбедно и сигурна] Нашата подлога за подна гума повеќе не ги оштетува распрскувачите, рамковите шини и обложените компоненти на шасијата, спречувајќи ги шините на рамка да се наведнуваат при кревање на вашиот автомобил. [Мулти адаптибилност] Нашата подлога за подни гумени вклопуваат повеќето приклучоци и возила, ве молиме проверете ја големината и проверете дали одговара на вашето возило.

Кон својствата

Item Type:
Floor Jack Rubber Pad
Material:
Rubber
Product Size:
Approx. 125 x 28mm / 4.92 x 1.10in
Slot Width:
Approx. 10mm / 0.39in
Package List:
1 x Floor Jack Rubber Pad:
Note:
1. Manual measurement, the size maybe has error.:
2. Please determine the size of the product before you buy, do not buy the wrong one.:

Најдобри предлози во категоријата