ЗАСИЛУВАЧ 5749626-2 Полипропилен, Д ПОД Школка Големина: ДБ, Конектор Тело Материјал: Пп Тело, Големина 3, РОХС Во Согласност: ДА

ЗАСИЛУВАЧ 5749626-2 Полипропилен, Д ПОД Школка Големина: ДБ, Конектор Тело Материјал: Пп Тело, Големина 3, РОХС Во Согласност:

Достапно за вашата нарачка
DEN 1019.20
Залиха:

МАТЕРИЈАЛ НА ТЕЛОТО НА КОНЕКТОРОТ : ПП (ПОЛИПРОПИЛЕН) ТЕЛО. Д ПОД ШКОЛКА ГОЛЕМИНА : ДБ. ПОЛИПРОПИЛЕН. РОХС ВО СОГЛАСНОСТ : ДА. ГОЛЕМИНА 3. КОМПЛЕТ ЗА СТЕГАЧ ЗА КАБЛИ, ГОЛЕМИНА 3, ПОЛИПРОПИЛЕН; Опсег На Производи : Амплим Серија; Големина На Под Школка Д : ДБ; Агол На Излез На Кабел : 120°, 180°; Материјал На Телото На Конекторот : Пп (Полипропилен) Тело; Тип На Додаток : Комплет За Стегач За Кабел; Големина На Обвивка на Конекторот : ДБ Рохс Во Согласност : Да.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата