Завртки 10 парчиња со голема моќност LED 28мм конвексен леќа Оптичко стакло

Завртки 10 парчиња со голема моќност LED 28мм конвексен леќа Оптичко стакло

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на глава : Пан. Материјал : бакар. Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на глава : Пан. Материјал : бакар. Оваа понуда е со голема моќност со голема моќност од 28мм конвексни леќи Оптички стакло : Големина : Дијаметар28mm*H7.5mm, Дебелина на работ : 2,5мм Агол на осветлување : 20-65 степени, Должина на фокусот : 28mmmaterial : K9/Оптичко стакло светло Пренесување на стакло : 99 % Издржливост Темп : 180 Спецификации на артикалот : DIY материјали : Електричен стил : Не -врзан вид : машина за завртки за завртки : Панматеријал : Бакарпајџ : Под 50pcs Model Број : /е прилагодено : Дадимензии : М2*18.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата