Завртки за капаче на главата на приклучокот, M10-1,5 x 65мм, не'рѓосувачки челик A4-70, груба конец на хексадецимален приклучок, M10 шестоаголен ален завртка, должина: 65мм, де

Завртки за капаче на главата на приклучокот, M10-1,5 x 65мм, не'рѓосувачки челик A4-70, груба конец на хексадецимален приклучок,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Тема : Груба / делумна нишка / A4-70 /. Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 8. Тема : груба / делумна нишка / A4-70 /. Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 8. надворешно навојно прицврстувач со унифицирани навои, цилиндрична глава со широкопојасна горната површина, згрчени цилиндрични страни и хексагонална вдлабнатина, направена од легура челик. Идеално за прецизно склопување работа со блиски толеранции и апликации на кои им е потребна добро алатка. Обезбедува поголема јачина на затегнување од еквивалентните големини на завртки за капачето на главата од одделение 5 или одделение 8, додека се потребни помалку површински површини или контрабур, бидејќи прицврстувачот е внатрешно затворен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата