Здрав Разум Прицврстувач Сет, Марфи Прицврстувач, Свртете Копчето За Прицврстување 20 Парче Во Собата

Здрав Разум Прицврстувач Сет, Марфи Прицврстувач, Свртете Копчето За Прицврстување 20 Парче Во Собата

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Точка Бренд Свртете Копчето Сврзувачки Елементи w / Дупки & Клинч Плочи-20 На Секое Парче. МОРСКИ ОДДЕЛЕНИЕ СВРЗУВАЧКИ ЕЛЕМЕНТИ - Никел Обложени Месинг Изградба Овие Сврзувачки Елементи Нема Да ' рѓа или Кородираат. Индустриски СТАНДАРДНИ Производи За Брендови Со Хардверски ТОЧКИ Се Користат Повеќе Од 100 години. ИСТОРИЈА НА РАЗЛИЧНИ ИМИЊА - Овие Делови Се Познати И Како Здрав Разум, Марфи или Свртете Ги Прицврстувачите на Бравата. ВИ ТРЕБААТ ДУПЧИЊА СО ПОДОЛГИ ОГРАДИ ЗА ПОДЕБЕЛИ ТКАЕНИНИ? Кажете Ни Кога Ќе Нарачате и Ние Ќе Ги Замениме Без Дополнителни Трошоци. Вистински Точка Scovill Бренд никел обложени месинг Копчето Сврти Сврзувачки елементи. Дизајниран За морски или рекреативни возила употреба, но исто така може да се користи на широк спектар на други проекти. Вклучени се и дупчиња и чинии за клинч. Завртките за монтирање се вклучени во овој сет. Прашања? Испратете ни е-пошта овде. Ние одговараме на сите прашања во рок од 24 часа и обично многу порано.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата