Zeehar Ultra-Slim Soft Silicone замена на часовникот за заштита на куќиштето за поларни M400/M430 GPS часовник

Zeehar Ultra-Slim Soft Silicone замена на часовникот за заштита на куќиштето за поларни M400/M430 GPS часовник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Компатибилен модел : Polar M430/M400 GPS Watch Watch. Удобно Чувајте го вашиот поларен M430 M400 GPS што работи во добра состојба подолго време, ефикасно заштитете го вашиот рачен зглоб. Направено од врвен квалитет на силикон, модерен дизајн. Лесно за инсталирање и отстранување. Го наметнува вашиот фитнес часовник во модна изјава. Забележете : Само насловната на опсегот! Нема уред за гледање или каиш во пакетот. Компатибилен модел : Polar M430/M400 GPS Watch Watch. Удобно Чувајте го вашиот поларен M430 M400 GPS што работи во добра состојба подолго време, ефикасно заштитете го вашиот рачен зглоб. Направено од врвен квалитет на силикон, модерен дизајн. Лесно за инсталирање и отстранување. Го наметнува вашиот фитнес часовник во модна изјава. Забележете : Само насловната на опсегот! Нема уред за гледање или каиш во пакетот. Компатибилен модел : Polar M430 GPS Watch Watch Watch Watch Polar M400 GPS Спецификација на часовници : - Материјал : Силиконски - Тежина : приближно.10g пакет Вклучува : 1 * Нач за гледање за поларна M430 M400 GPS Watch Watch Special : Ние само го продаваме капакот на часовникот без Уред за гледање. Услуга на клиентите : Гаранцијата за гаранција за живот за живот бесплатно 100% гаранција за враќање на парите. Највисок квалитет на примарни материјали кои често се прегледуваат и тестираат. Ве молиме контактирајте не слободно на прв пат ако ги добиете неисправните предмети. За 18 месеци по датумот на купување, се грижиме за сите проблеми поврзани со квалитетот со замена или поврат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата