Зенотичен авијатичар поларизирани очила за сонце за мажи УВ заштита Риболов Возење голф

Зенотичен авијатичар поларизирани очила за сонце за мажи УВ заштита Риболов Возење голф

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Увезени. Дрвена рамка. Три ацетат леќи за целулоза. Поларизиран. УВ облога за облога за заштита. Ширина на леќи : 59 милиметри. Мост : 17 милиметри. Заштита на UV400 : Поларизирани леќи блокираат 100% од штетните UVA, UVB и UVC зраци до 400 Nm. Вратете ја вистинската боја, елиминирајте ја рефлектираната или расфрланата светлина, подобрете го контрастот. Подобро е за вашите очи дека тие се поудобни. Метална и дрвена рамка : Лесна метална и дрвена рамка, идеална за мотоциклизам или возење велосипед, џогирање, риболов, скијање, искачување или други активности на отворено. Очилата за сонце имаат три бои за избор. Можете да го купите стилот што ви одговара најдобро. Исклучително амбалажа : Дојдете со високо квалитетни очила за сонце, микрофибер кутија, поларизирана тест картичка и исклучителна пакување со брендирана марка. Исто така, тоа е обвиткано со подароци, што го прави одлична идеја за подароци за пријателите и семејството. Големини на производи : Ширина на леќи : 59 мм. Висина на леќи : 46 мм. Должина на храмот : 140 мм. Должина на мостот на носот : 17 мм. Ширина на рамката : 135 мм. Моден дизајн : Овие очила за сонце се совршен избор за активности на отворено, како што се одење, возење, шопинг, патување, фотографирање и се соодветни како додаток со висок моден и секојдневно носење во текот на целата година.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата