Zgmaxcl Diamond Sainting DIY за возрасни со целосна тркалезна вежба елен и цвеќиња rhinestone Голема големина дневна соба wallид декор 59,1 x 23,6inch

Zgmaxcl Diamond Sainting DIY за возрасни со целосна тркалезна вежба елен и цвеќиња rhinestone Голема големина дневна соба wallид

Достапно за вашата нарачка
DEN 1251.20
Залиха:

【5d голема големина】 ZGMax Cl 5d Големото сликарство со дијаманти е луксузна декорација. Визуелно уживање, целото искуство за создавање уметност е полно со забава, избор да не се пропушти. 【Висок квалитет на дијаманти】 Висококвалитетен процес на производство, без додаден прашок во боја, степен на брзина во боја 8, отпорност на оксидација, отпорност на зрачење, долго време не избледени, специјална картичка во боја на DMC, боја повеќе шарена. 【Радост на животот】 willе се подобри во соработката на родител-дете во едукација кога ќе ја завршите оваа слика за дијаманти со вашето дете. Сликарството со дијаманти со DIY со семејства или пријатели, може да го намали стресот, како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. Сликањето со дијаманти може да се обеси во спалната соба, трпезаријата, кујната, студијата, домот, канцеларијата, хотелот, бар и многу повеќе. 【Еколошко платно】 Високо чисто печатење на маслото за печатење има дури и текстура, ZGMax Cl 5 D Diamond Art Kits е не-безобразно платно, нетоксично, без вкус. 【После услугата】 Секој комплет за уметност со дијаманти доаѓа со повеќе дополнителни вежби за дијаманти отколку што ви требаат. Ние нудиме бесплатна услуга за дијаманти за повторно испраќање. Не треба да се грижите за недостатокот на дијаманти. Дијамантски мониста. Дијамантски мониста. Дијамантско сликарство, можете да го завршите со семејството или пријателите и да се забавувате!. Кога вие и вашето дете заедно ќе го завршите ова дијамантско сликарство, тоа ќе ја подобри образовната соработка помеѓу родителите и децата. 1. Сликање на платно, монистра со боја на дијаманти, лепливо пенкало, пластична послужавник и лепило. 2. +30% дијаманти (секоја боја). Материјал : дијамант од 5Д смола. Производот не содржи рамка. Површината на дијамантот има 26 аспекти. Изгледа многу сјајно. Сетот за сликарство од 5Д дијаманти ви овозможува да се опуштите и е совршен подарок за почетници или дијамантски уметници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата