Железна Шина За Облека За Подови, Стабилна Издржлива Висечка Шина За Прикажување На Карбон, Модна Едноставна/Златна / 150€160€40cm

Железна Шина За Облека За Подови, Стабилна Издржлива Висечка Шина За Прикажување На Карбон, Модна Едноставна/Златна / 150€160€40cm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1280.00
Залиха:

Едноставен и елегантен : едноставен модерен дизајн, мазни линии, елегантни и убави. Структура : железен материјал, анти - ' рѓа, лесен за чистење, висока стабилност, силна носивост, лесно склопување. Фина изработка : мазно брусење, мазни споеви за лемење, издржливи, не лесно избледени (силна светлина). Применливи места : Идеални за секојдневно дома, совршени за потребите за складирање дома и дисплеи за малопродажба. Големина : 150 € 130x 40cm, 150 € 150 € 40cm, 150 € 160 € 40cm. Оваа решетка за прикажување облека користи железен материјал, отпорен на ' рѓа, силен носивост, едноставна работа, лесно склопување, едноставен дизајн, мазни линии, непречено полирање, мазни споеви за лемење, издржлив, не е лесен за бледнеење, погоден за продавници, семејства и продавници за облекаедноставниот и стилски дизајн може да се совпадне со речиси секоја боја, без разлика каде се наоѓате, можете да додадете допир на стил за да одговара на која било furniture.Name : боја на решетката за прикажување облека : Златен (Сјаен)Материјал : Пеглање : 150 € 130 € 40cm, 150 € 150 € 40cm, 150 € 160 € 40cm Design : дното на решетката за облека прифаќа тродимензионална структура, рачно полирана и квадратна висечка шипка.Рамката е стабилна, не е лесна за тресење и нема оптоварување.По добивањето на стоката, доколку има некаков пропуст, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро поради различни рефлектори и различни бои на екранот, вистинските предмети може да имаат одредена разлика во бојата, што е нормалноприрачкото мерење на големината на производот може да има грешка од 1-2см, а испораката е обично 10-21 ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата