Женска Преголема Качулка Долга Качулка Туника Дуксер Задебелување Пуловер Кадифен Салон Фустан Лабава Фитинг Маици

Женска Преголема Качулка Долга Качулка Туника Дуксер Задебелување Пуловер Кадифен Салон Фустан Лабава Фитинг Маици

Достапно за вашата нарачка
DEN 473.60
Залиха:

памучен полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Памук, Полиестер. Машинско Перење. Дуксер, Долги Ракави, Едноставен Дуксер. Одлично за секојдневниот живот, секојдневен, забава, плажа,одмор,канцеларија, ве прават шармантни и кул. Обичниот Дуксер За Пуловер Е Паметен И Секојдневен Стил Кој Работи и Во Канцеларија и За Време на Викендот. Погоден за Запознавање, Забава, Плажа, Одмор, Патување, Училиште и Клубови и други Секојдневни Прилики. Ретро прерамки кратки врвови половината дуксер дизајн лажат едноставен дуксер сто со тенки врвки нотка половината мода едноставни папочни букви неправилно позитивно внатрешно носење на рамото пролет, лето и зима три сезони големи димензии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата