Женски мерино волна чорапи зимски меки термички топло подигање перничиња за работа Чорапи 5 пара

Женски мерино волна чорапи зимски меки термички топло подигање перничиња за работа Чорапи 5 пара

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

45% волна, 40% полиестер, 15% спандекс. 【Совршен избор за подароци】 Волна чорапите за жени се совршени за секаков вид чевли, секој ден ќе носите уникатни чорапи. Со Arch Band додава поддршка и стабилност да го намалат заморот на нозете и можат да останат на место за одлично вклопување. 【Топли и меки】 Womenените чорапи за пешачење имаат целосна перница за подножје, го прават тоа повеќе меко и пригодно за носење, цврсто ја заклучува топлината, ги одржува нозете тости во зима. 【Совршен избор за подароци】 Волна чорапите за жени се совршени за секаков вид чевли, секој ден ќе носите уникатни чорапи. 【Висок квалитет】 Волна чорапите за жени се направени од мерино волна, овие топли чорапи ќе ги задржат малку прстите топли за децата во ладно време. 【Мулти употреба】 Овие термички зимски чорапи се дизајнирани да одговараат за секоја прилика без разлика дали барате термички чорапи, можете да спиете во ладни услови или топлите чорапи можат да ги носат во пешачење, лов, возење велосипеди, планинарење, скијање или играње надвор Во снегот.45% волна, 40% полиестер, 15% спандекс. 【Топли и меки】 Womenените чорапи за пешачење имаат целосна перница за подножје, го прават тоа повеќе меко и пригодно за носење, цврсто ја заклучува топлината, ги одржува нозете тости во зима. Машинско миење. И овие меки чорапи на екипажот што се применуваат за многу прилики, обични, разни настани, носат на работа, дома, спорт дури и спиење, или лежејќи низ куќата. И овие меки чорапи на екипажот што се применуваат за многу прилики, обични, разни настани, носат на работа, дома, спорт дури и спиење, или лежејќи низ куќата. 【Истегнување и дишење】 Овие термички чорапи за пешачење изработени од висока истегната ткаенина со умерено компресирана, помагаат стабилно да се вклопи во кожата, добрата пропустливост на воздухот, да ги одржувате песните суви за време на зимските активи, како скијање, пешачење, трчање, играње на отворено, спорт или секојдневно носење . 【Истегнување и дишење】 Овие термички чорапи за пешачење изработени од висока истегната ткаенина со умерено компресирана, помагаат стабилно да се вклопи во кожата, добрата пропустливост на воздухот, да ги одржувате песните суви за време на зимските активи, како скијање, пешачење, трчање, играње на отворено, спорт или секојдневно носење .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата