Женски ракав влечете на качулка со екипаж на екипажот мека обична маичка со џоиид

Женски ракав влечете на качулка со екипаж на екипажот мека обична маичка со џоиид

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

100% полиестер. Увезени. ✿УПИРУРИОР МАТЕРИЈАЛ : Овој плетен џемпер е изработен од мека и ткаенина, поблизу до вашата кожа. Pullover има доволно стрии за да ви понуди удобно искуство со носење. ✿match : џемперот е совршен за спарување со ѓердани, тексас фармерки, џегингс, слаби панталони, тесни панталони, здолништа, високи потпетици. Лесно е да се облекувате нагоре или надолу. Долг џемпер на екипажот на ракав е задолжителен во девојчињата и женската гардероба за есен. Тоа е подарокот за дами. ✿ Features : Вратот на екипажот, долг ракав, заоблен полите, лабавиот стил на вклопување е случајно и основно како секојдневно носење или работно носење , и тоа е сето тоа што е наклон на овие дами врвови е совршено-доволно е долго за да ги покриете колковите Како врвови за туника за хеланки за жени. Accosion : Повод : Супер за секојдневно носење/работа/дома/слободно време/салон/датум/канцеларија/патување/училиште/одмор/шопинг/забава. И може да ве придружува за 3/4 од една година во пролет, есен и зима. Care Care Garment : Машинско миење со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно миење во ладна вода, не бели, виси или линија суво. Willе има, секоја недела, серија што ги погодува полиците со најразличен стил на дизајн : лесни, буги џемпери. Феации : Овој плетен џемпер е изработен од мека и ткаенина, поблиску до вашата кожа. Pullover има доволно стрии за да ви понуди удобно искуство со носење. Џемперот е ваш извор за инспирација во стил на влијание од влијателите. Купуваат колекции и откријте шик гардероба. Внимавајте на инспирација, ексклузивни соработки и совети за стилизирање од оние што се во знаењето. Spring.Match : плетениот џемпер е совршен за пар со ѓердани, тексас фармерки, џегингс, слаби панталони, тесни панталони, здолништа, високи потпетици. Лесно е да се облекувате нагоре или надолу. Овој џемпер нема да ги притисне вашите копчиња, туку ќе ги импресионира !! Овој малку џемпер е толку мек и обичен! Willе се спари прекрасно со сини фармерки или обоени есенски кожа! И заради деколтето, можете да го специјализирате вашиот ѓердан. Дизајн на надворешниот цвест носи стилски изглед. Забелешка : Поради поставките на мониторингот А дефиниции, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Ви благодариме за ваше разбирање! : Големина : S US : 6 Велика Британија : 8 EU : 36 Bust : 100 CM/39.37 '' Должина : 60 CM/23.62 '' ракав : 48cm/18.90''size : M US : 8 Велика Британија : 10 Eu : 38 Bust : 104cm/ 40.94 '' Должина : 62cm/24.41 '' Sleeve : 49cm/19.29''Size : L САД : 10 Велика Британија : 12 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.52 '' Должина : 64cm/25.20 '' Ракав : 50cm/19.69 '' Големина : XL US : 12 Велика Британија : 14 ЕУ : 42 биста : 112cm/44.09 '' Должина : 66cm/25.98 ''.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата