Женски туту здолниште Еластично 5 слоевито гроздобер балет балетски здолниште за забави Фестивалски костум

Женски туту здолниште Еластично 5 слоевито гроздобер балет балетски здолниште за забави Фестивалски костум

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

100% полиестер. Само миење на рацете. Ова здолниште од туту тул, направено од мека тул и 100% полиестерска обвивка. Women'sенски 5 слоеви чист тутус се класични, лесни, полу-разгледани. ? Еластичен дизајн на половината е погоден за сите жени и девојчиња. Достапно во широк спектар на прекрасни живописни бои за избор, ова женско здолниште за туту ќе ве натера да се истакнете на кој било настан. Должината на балетското здолниште е околу 25 см, а половината на здолништето може да се протега од 70 см до 120 см. Здолништето на Тул Туту е многу удобно за носење и воопшто не влијае на ниту една од вашите активности. Нашиот Tutus е совршен за сценски настапи, проби, ренесансни фестивали, 80-ти концерти, Ноќта на вештерките, костумите за играње улоги, костумите, костумите и другите специјални настани и можат лесно да се мешаат и да се совпаѓаат. Упатства за перење : миење на рацете под ниска температура; измијте одделно; Натопете го во вода и висат суво природно за да го елиминирате мирисот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата