Женски Вез Мини Фустан Гроздобер Цветен Фустан Фустан Со Смена На Западниот Круг На Вратот Етнички Бохо Секојдневен Фустан Со Маица Со Кратки Ракави

Женски Вез Мини Фустан Гроздобер Цветен Фустан Фустан Со Смена На Западниот Круг На Вратот Етнички Бохо Секојдневен Фустан Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 63.84
Залиха:

бохо фустани за жени дами фустани возбуда краток ракав фустан за жени возбуда здив ракав фустан плоштад вратот долги ракави фустани о фустан за вратот за жени миди сарафан портокал фустан дами фустани боемски фустан надвор од рамо гроздобер фустан за жени елегантен ретро коктел фустан v вратот чипка гроздобер фустан о фустан за вратот за жени плажа партија сарафан долг замав фустан маица фустан жени дами фустани v-вратот облечи летен фустан за жени партија матурска повик надвор рамо партија долг фустан без ракави. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : обично носам средна големина и малку се грижам за големината, која големина треба да ја нарачам? О : Ние сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголема од вообичаената големина, ќе биде порелаксирано и поудобно.58" Должина : 97cm/38.73" должина : 99см/38.80" Големина : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98cm/38.потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА на СЛИКА!. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа!. Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37. ЗА ПРЕВОЗОТ : Во Рок Од 24 Часа Испорака Надвор. Најдобри Подароци За Жени/Мајка/Девојки женски летни фустани обична Голема Промоција Купи 2 добие 27% попуст Купи 4 добие 1 Слободен. Почитувани Кралица, ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да купите, големината работи мала, препорачајте 1-2 големина нагоре. вечерни фустани за жени дами фустани краток фустан со надуени ракави за жени готски породилен фустан фустан без ракави фустан со резервоар за лулашки плус големина фустан за жени свадбен гостин сарафан со линија прерамка фустан со бодикон лелеава бохо облека цврсти фустани фустан со долги ракави за жени елегантен мини секси наметка империја половината лабав лелеав фустан боемски фустан линија шифон вечерни фустани фустани со врвки за тинејџерски девојки сатенски фустан дами фустани памучни фустани за жени секојдневен летен женски свадбен гостин. бохо фустани за жени дами фустани возбуда краток ракав фустан за жени возбуда здив ракав фустан плоштад вратот долги ракави фустани о фустан за вратот за жени миди сарафан портокал фустан дами фустани боемски фустан надвор од рамо гроздобер фустан за жени елегантен ретро коктел фустан v вратот чипка гроздобер фустан о фустан за вратот за жени плажа партија сарафан долг замав фустан маица фустан жени дами фустани v-вратот облечи летен фустан за жени партија матурска повик надвор рамо партија долг фустан без ракави.01" Должина : 96cm/37.31" должина : 100СМ/39.16" Должина : 98cm/38. женски фустани со маици летен боемски фустан со цветен принт обичен фустан за вратот за жени фустан со лабав резервоар фустан со полка точки фустан со ракави за жени секојдневен фустан со широка маица фустан со краток фустан дамски фустани со цветен принт бохо фустан со прерамки коктел фустан без ракави фустани со пеперутки за жени фустан со капачиња со точки капа за жени фустан со тркалезен врат фустан со круг фустан v вратот фустан линија замав фустан за жени без ракави круг вратот цветни печати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата