ЖЕНСКИ Y2K Гроздобер Капчиња Бобинки Симпатична Бобинка Мачка Бобинки Самовила Гранџ Грав Обична Грав Алт Додатоци За Глава

ЖЕНСКИ Y2K Гроздобер Капчиња Бобинки Симпатична Бобинка Мачка Бобинки Самовила Гранџ Грав Обична Грав Алт Додатоци За Глава

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Памук+Акрилик. Машинско Перење. Материјал : капите од Грав се изработени од 80% акрилик со мек квалитет и 20% памук. 100% рачно изработена, капчиња шапка за жени. Големина : една големина најмногу одговара (обемот на главата е 56-58см=22,0 "-22,8"). Ј2к womenетски гравчиња за жени. Y2k додатоци. Забелешка?Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе бидете сигурни дека сте задоволни. Мека и пријатна ткаенина. Една големина најмногу одговара. 100% рачно изработена, плетена шапка за жени. Занает : Материјал За Плетење : Памук+Акрилик. Машина за перење. Категорија на производи : Плетена Шапка Боја : Достапна во различни бои. Стил на капа : висока врвна големина : една големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата