ЖИХ Ретро ЕТНИЧКИ Стил SLR Ремен За Камера Издржлив Платно Камера Ремен За Вратот На Рамото Гроздобер

ЖИХ Ретро ЕТНИЧКИ Стил SLR Ремен За Камера Издржлив Платно Камера Ремен За Вратот На Рамото Гроздобер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Издржлив памучен двор.Гроздобер и безвременски стил. Овој професионален универзален ремен за камера е погоден за поголемиот дел ОД SLR и DSLR камерата. Универзален дизајн за повеќето бренд на камера. Прилагодлив дизајн за различна потреба. Лесен и пренослив, удобен е за употреба. Издржлив памучен двор.Гроздобер и безвременски стил.Овој професионален универзален ремен за камера е погоден за поголемиот дел ОД SLR и DSLR камерата. Универзален дизајн за повеќето бренд на камера.Прилагодлив дизајн за различна потреба.Лесен и пренослив, удобен е за употреба.Спецификацијасип на ставка : ремен за камера : Ретро, етнички стилтежина : 50гпакетот вклучува : 1 * камера самостојно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата