Зирго Оем Замена Радијатор

Зирго Оем Замена Радијатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Функција-Оем Замена. Функција-Ги Исполнува Или Надминува Оем Спецификации. Карактеристика-Дизајн За Ладење Со Високи Перформанси. Функција-Напредно Турмозеално Заварување. Функција-Опции За Повеќе Монтирање. Бидете ладни со најдоброто. Радијаторите со високи перформанси на зирго нудат максимална моќност на ладење, со минимален простор. Термозеалната технологија на зирго резултира со повисок квалитет на заптивката и целокупната конструкција. Инсталирањето е направено едноставно затоа што ќе се завртка на фабрички локации. Кога ќе се излади е она што му треба на вашиот мотор, не гледајте подалеку од Зирго. Сите додатоци За Зирго доаѓаат Со Ограничена Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата