ЗИУФРН Ајде Да Светиме Уметничко Лизгање Роденденски Покани Со Пликови, 20 Комплети Неонски Сјај Роденденска Забава Персонализирани Покани-ц12

ЗИУФРН Ајде Да Светиме Уметничко Лизгање Роденденски Покани Со Пликови, 20 Комплети Неонски Сјај Роденденска Забава Персонализирани

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Мерења : нашите покани за роденден измерете 4 х 6 инчи. Пакетот Вклучува : 20 покани за роденден со 20 бели пликови. Висок квалитет : нашите роденденски покани се изработени од тешка грам обложена хартија, која е цврста и еднократно. Дизајн : користи напредна технологија за печатење. Моделите и боите се добро претставени. Доволно простор за пополнување за лесно пишување. Импресионирајте ги вашите гости со тоа!. Мерења : нашите покани за роденден измерете 4 х 6 инчи. Пакетот Вклучува : 20 покани за роденден со 20 бели пликови. Висок квалитет : нашите роденденски покани се изработени од тешка грам обложена хартија, која е цврста и еднократно. Дизајн : користи напредна технологија за печатење. Моделите и боите се добро претставени. Доволно простор за пополнување за лесно пишување. Импресионирајте ги вашите гости со тоа!. Мерења : нашите покани за роденден измерете 4 х 6 инчи. Пакетот Вклучува : 20 покани за роденден со 20 бели пликови. Висок квалитет : нашите роденденски покани се изработени од тешка грам обложена хартија, која е цврста и еднократно. Дизајн : користи напредна технологија за печатење. Моделите и боите се добро претставени. Доволно простор за пополнување за лесно пишување. Импресионирајте ги вашите гости со тоа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата