ZJFF ацетат крпа Изолациони лепила, лента со црна лента со висока температура, отпорна

ZJFF ацетат крпа Изолациони лепила, лента со црна лента со висока температура, отпорна

Достапно за вашата нарачка
DEN 116.80
Залиха:

[Предност 2] лентата за ацетат ткаенина има отпорност на висока температура, анти-стареење, мекост, отпорност на киселина и алкали, отпорност на мувла, итн., И добра изведба на изолација. ? Лесно за употреба и заштеда на простор - лесно исечете ја на која било големина и должина што ја сакате! да ги задоволи вашите потреби. Пакетот е силен и ефектот е добар. [Предност 3] лента за ацетат ткаенина Овој материјал е нетоксичен, нема мирис, е безбеден за човечкото тело за време на употребата и не ја загадува околината по употребата. [Предност 1] Подлогата за лента со ацетат ткаенини има силна апсорпција на влага и пропустливост на воздухот, добра еластичност, лесна за миење и суво, без статичка електрична енергија и одлична отпорност на стареење. [Предност 2] лентата за ацетат ткаенина има отпорност на висока температура, анти-стареење, мекост, отпорност на киселина и алкали, отпорност на мувла, итн., И добра изведба на изолација. ? Лесно за употреба и заштеда на простор - лесно исечете ја на која било големина и должина што ја сакате! да ги задоволи вашите потреби. Пакетот е силен и ефектот е добар. [Предност 3] лента за ацетат ткаенина Овој материјал е нетоксичен, нема мирис, е безбеден за човечкото тело за време на употребата и не ја загадува околината по употребата. [Предност 1] Подлогата за лента со ацетат ткаенини има силна апсорпција на влага и пропустливост на воздухот, добра еластичност, лесна за миење и суво, без статичка електрична енергија и одлична отпорност на стареење. ? Зошто ви треба лента од?- со илјадници апликации, нашиот опсег на лента ќе одговара на сите потреби од најмалата до најголемата и ние се залагаме во неограничени материјали. Без оглед на вашите барања, можеме да ја обезбедиме лентата за вас - други бои, големини и типови достапни во продавница.? ДОГОВОР Опис? Ширина 3см, должина 30 метри Производство Спецификации : Единствени волуменски карактеристики : Издржлива, висока адхезија, лесна за употреба? Зошто нè избирате?- Направено во Кина, цврста пакување за да гарантира совршена испорака, ќе ја добиете вашата набавка во рок од 7-21 работни денови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата