Златна сакура геометрија цвеќиња образец Тоте платно торба за шопинг сачер обична чанта

Златна сакура геометрија цвеќиња образец Тоте платно торба за шопинг сачер обична чанта

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Платно, полиестер. Големина : 33 см x 40 см (13 инчи x 16 инчи). Класификација : торба, обична, шопинг, платно. Карактеристики : -ИВОВЕН КВАЛИТЕТ ПОЛИЕНЕЕСЕР; -Симпл, тенок и модерен дизајн : Погоден за совпаѓање на облека со различен стил; -Излавни и меки ленти за рамо : Удобно за употреба и издржливо за повторна употреба. ; -мал џеб во торбата за држење на вашиот телефон, ткива, клучеви, кармини, слушалки итн.; -Помак подарок и за момчиња и за девојчиња од сите возрасти да имаат активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, одење за слободно време, јога, патување и др. Материјал : платно. Количина на пакет : 1 x торба. Големина : 33см x 40 см (13 инчи х 16 инчи) Класификација : торба, случајно, шопинг, платно за платно : -иглистички квалитетен полиестер-симпл, тенок и модерен дизајн : погоден за облека со различен стил, што одговара на флексибилни и меки ленти за рамо : удобно до Користете и издржлива за повторна употреба. -Ма мал џеб во торбата за одржување на вашиот телефон, ткива, клучеви, кармини, слушалки и сл.-Одличен подарок и за момчиња и за девојчиња во сите возрасти за да имаат активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, одење во слободно време , Јога, патување и итн. Капацитет, Fashion Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата